برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد کامپیوتر

سلام به شما دوست عزیزی که خواهان پیشرفت و ارتقای سطح درس خوندنت هستی. با توجه به مشکلاتی که دانشجویان عزیز برای برنامه ریزی و نحوه مرور و … داشتند ، به فکر چاره ای افتادم . همانطور که میدانید رشته کامپیوتر ، حالا در هر شاخه ای که هستید ! در کنکور کامپیوتر کمی پر حاشیه هست و نسبت به کنکور برق و رشته های دیگر بعضا سوالات غلط و اشتباه زیاد داره ! که این امر موجب میشه تا دانشجو زحمت چندین ساله اش رو به باد دهد…

اما با کمی دقت و هوشیاری بالا میشه خیلی راحت رتبه دلخواه رو آورد و در دانشگاه مد نظر قبول شد! چطور؟ مگه میشه ؟ اگر فاز نا امیدی و تنبلی بر ندارید ۱۰۰ درصد میشه ! خب ، حالا چطور رتبه بیاریم؟

برای رتبه آوردن نیازی نیست شما به خودتون سختی بدین و یا اینکه صبح تا شب درس بخونید و … ، فقط کافیه که مسیر درست رو پیدا کنید و با یک هم پا و مشاور خوب تا روز کنکور پیش برید. البته ما در این سایت هدفمان نشان دادن مسیر درست و بدون دردسر به شما عزیزان می باشد.

نحوه برنامه ریزی ها

برای اینکه متوجه شویم که آیا در یک مسیر درست قرار گرفته ایم یا نه ، این است که برنامه ریزی خوبی داشته باشیم . برنامه خوب به برنامه ای گویند که در آن علاوه بر درس خواندن ، برای کار های دیگه هم وقت گذاشته باشیم . مثلا تفریح و کار در بیرون و یا منزل و ….

همچنین روال کاری ما بدین صورت هست که برای هر دانشجویی که در هر زمان میخواد شروع کنه به خوندن ما برنامه داریم ! مگه میشه؟ بله ، چون برنامه های ما بدین صورته که در ابتدای آن اعلام میکنیم که این برنامه مثلا برای شروع از شهریور و یا مهر هست یا مثلا آبان و … ، همچنین متناسب با برنامه هایی که میدیم ، آزمون آنلاین هم داریم ، جهت اینکه وضعیت شما عزیزان رو بسنجیم!

آزمون آنلاین

طبق نظر سنجی هایی که از بچه ها کردیم ، اکثر دانشجویان موافق بودن که در کنار درسی که میخوانند ، یک آزمون آنلاین هم داشته باشند تا بتوانند توانایی ها و سطح درسی خود را محک بزنند. همچنین این آزمون به شما نشون میده که مثلا در چه زمینه ای قوی یا ضعیف هستید! که این امر در مشاوره دادن همپا به شما خیلی کمک میکنه و باعث میشه که بتوانید سریع تر رشد کنید!

آزمون های ما بدین صورته که یک هفته قبل از شروع در سایت و کانال و گروه تلگرامی اطلاع رسانی میکنیم . همچنین بودجه بندی آن را مشخص میکنیم تا دانشجویان عزیز سردرگم نباشند!